Умови повернення


Політика повернення товарів

 

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» в інтернет-магазині «Царство чаю» діють наступні правила повернення:

 

ДО МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ:

 

Для цього зверніться до нас в день замовлення, до повідомлення про відправку товару. Якщо Ви оплатили замовлення банківською картою, гроші будуть повернуті безготівковим шляхом, на ті ж реквізити, протягом 3-х календарних днів з моменту звернення.

 

ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ:

 

Чаї, чайні добавки (продовольчий товар)

Ви маєте право повернути чай неналежної якості, а саме: непридатний для використання, з порушенням обов'язкових вимог до товару. Зверніть увагу, чай належної якості поверненню та обміну не підлягає.

 

Чайний посуд, фігурки та інше (непродовольчий товар)

У випадках, передбачених статтею 8 вищезгаданого Закону України, клієнт має право повернути непродовольчий товар протягом 14 днів. Повернення приймається лише в тому випадку, якщо товар не використовувався, зберіг первісний вигляд, оригінальну (фірмову) упаковку, неушкоджені фабричні ярлики, бирки, наклейки та інше.

Відправлення посилки з поверненням здійснюється за рахунок клієнта.

Прохання попередньо зв'язатися з нами для уточнення нюансів, пов'язаних з поверненням або обміном товару. Вкажіть № замовлення, причину повернення, в разі необхідності - фотографії товару.

 

УВАГА: Переконливо просимо перевіряти зовнішній вигляд і комплектність замовлення в момент отримання, це допоможе уникнути непорозумінь.

 

Ми завжди відкриті до діалогу і прагнемо вирішити будь-яке питання в індивідуальному порядку.