Доставка


Можливі способи доставки замовлення:

- самовивіз з магазину

- кур'єром по Одесі, адресна доставка "до дверей"

- доставка по Україні на відділення пошти або адресна доставка "до дверей"

 

Можливі способи доставки замовлення

Самовивіз з магазину

Ви можете безкоштовно, самостійно забрати замовлену вами продукцію в узгоджений час з магазину, якщо Вам це зручно. Адреса та час роботи магазину вказані на сторінці контактів. Товар з Вашого замовлення буде зібраний спеціально для Вас. Для отримання Вашого замовлення необхідно повідомити консультанту номер Інтернет замовлення і ПІБ, на кого оформлено замовлення.

 

Кур'єром по Одесі, адресна доставка "до дверей"

Доставка замовлення по Одесі здійснюється нашою кур'єрською службою з понеділка по суботу з 10:00 до 20:00. В узгоджений з Вами час, наш кур'єр привезе Вам товар на вказану адресу.

Вартість доставки замовлення до 1500 грн (Київський, Малиновський, Приморський) - 50 грн.

Доставка замовлення від 1500 грн (Київський, Малиновський, Приморський) - БЕЗКОШТОВНА.


Доставка по Україні на відділення пошти або адресна доставка "до дверей"

Доставка замовлення в регіони України здійснюється кур'єрськими службами: "Укрпошта", "Нова Пошта". Доставка замовлення від 1500 грн по Україні - БЕЗКОШТОВНА до зручного Вам відділення кур'єрської компанії у Вашому місті (у вартість доставки не входить оплата послуг післяплати, якщо такий обраний як спосіб оплати при оформленні замовлення).

Термін доставки замовлення залежить від свого місця розташування, але, як правило, це 1-2 робочих дня.

 

Якщо товар не буде отриманий Покупцем протягом 5 робочих днів після прибуття на склад кур'єрської служби, він буде автоматично відправлений назад. Повторна відправка виконується тільки після узгодження додаткових витрат з менеджером нашого інтернет магазину.

 

У разі відправлення товару, наша служба контролю обов'язково перевіряє кожну одиницю товару (посуд) на наявність пошкоджень, бою, відколів, подряпин та інше. Ми гарантуємо відправку цілого і якісного продукту. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра або працівника інтернет магазину. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки і приймання замовлення Покупцем.

 

УВАГА! Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на відділенні кур'єрської служби! Якщо при отриманні товару (посуд) виявлений бій або ушкодження, Вам необхідно скласти Акт при представника кур'єрської служби і повідомити нам номер цього Акта і кількість пошкодженого товару.